tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

Kupię działkę budowlaną w Opocznie - ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 

Pożary:
9 kwietnia: * w Daleszewicach (gm. Paradyż), prawdopodobnie w wyniku zaprószenia ognia, zapaliła się piwnica. Dwa zastępy z PSP i dwa z OSP ugasiły palące się śmieci w piwnicy oraz oddymiły i przewietrzyły pomieszczenia * w Białaczowie doszło do pożaru trawy na obszarze ok. 0,5 ha. Z ogniem walczył jeden zastęp OSP * do podobnego zdarzenia doszło w Opocznie. Z pożarem trawy na nasypie kolejowym zmagał się jeden zastęp OSP.
10 kwietnia: * w Mariampolu (gm. Paradyż) doszło do pożaru sterty słomy. Jeden zastęp PSP i cztery zastępy OSP ugasiły składowisko około 900 m3 słomy oraz zabezpieczały miejsce zdarzenia * w Drzewicy na ul. Braci Kobylańskich doszło do pożaru śmieci w kontenerze, który został ugaszony przez jeden zastęp OSP.
Miejscowe zagrożenia:
9 kwietnia w Opocznie na ul. 17 Stycznia jeden zastęp PSP neutralizował plamę oleju na drodze krajowej.
10 kwietnia: * w Opocznie na ul. Staromiejskiej doszło do kolizji: kierujący samochodem osobowym marki Honda Accord stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w szafę telekomunikacyjną. Miejsce zdarzenia zabezpieczali i usuwali jego skutki strażacy z jednego zastępu PSP * w Nowej Górze (gm. Żarnów) doszło do wypadku drogowego, w którym uczestniczyły dwa samochody i ranne zostały cztery osoby. Strażacy z czterech zastępów: dwóch PSP i dwóch OSP pomagali przy transporcie rannych, zabezpieczali miejsce zdarzenia oraz usuwali jego skutki.
11 kwietnia w Opocznie przy ul. Partyzantów jeden zastęp PSP zabezpieczał miejsce kolizji drogowej oraz usuwał jej skutki.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 15 (666) z dnia 16 Kwietnia 2010r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »