tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 

Pożary:
2 lutego: * dwa zastępy PSP brały udział w akcji dogaszania pożaru w jednym z pomieszczeń budynku użyteczności publicznej, oddymiały pomieszczenia * w Opocznie na ul. Piotrkowskiej jeden zastęp PSP gasił śmieci w nieżytkownym budynku gospodarczym.
4 lutego w Opocznie na ul. Piotrkowskiej trzy zastępy PSP gasiły śmieci w jednym z pomieszczeń niezamieszkanego budynku.
6 lutego w Opocznie na ul. Staszica dwa zastępy PSP gasiły stodołę oraz pomagały w rozbiórce nadpalonej konstrukcji budynku.
7 lutego w Kraśnicy (gm. Opoczno) dwa zastępy z PSP i OSP gasiły sadze w kominie. Strażacy wygasili piec c.o., założyli sito kominowe, strącili sadze przy użyciu szczotki kominowej, przewietrzyły pomieszczenie oraz wykonały pomiarów obecności tlenku węgla.
8 lutego w Drzewicy na ul. Mieszka I doszło do pożaru śmietnika wolno stojącego. Działania jednego zastępu OSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i ugaszeniu palącego się śmietnika.

Miejscowe zagrożenia:
5 lutego w Opocznie przy al. Sportowej jeden zastęp PSP zabezpieczał lądowanie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
8 lutego w Radzicach (gm. Drzewica) dwa zastęp z PSP i OSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 6 (917) z dnia 13 Lutego 2015r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »