tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Wykonam prace remontowe, malowanie, ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 Pożary
8 grudnia w Daleszewicach (gm. Paradyż) jeden zastęp PSP i jeden OSP gasiły sadze w kominie
9 grudnia: * w Opocznie, na pl. Kilińskiego jeden zastęp PSP gasił płonącego opla corsę * w Kozeninie (gm. Sławno) dwa zastępy strażaków z PSP i OSP gasiły palącego się peugeota 307.
13 grudnia: * w Sępnie?Radoni (gm. Sławno) prawdopodobnie doszło do podtrucia tlenkiem węgla. Zdarzenie wywołała potrawa zostawiona w garnku w piekarniku elektrycznym. W działaniach ratowniczych brały udział dwa zastępy z PSP i OSP, których zadaniem było udzielenie pomocy osobie poszkodowanej i dokonanie pomiaru stężenia CO w pomieszczeniach * tego samego dnia w Sławnie doszło do pożaru sadzy w kominie. W akcji gaśniczej brały udział dwa zastępy PSP i jeden OSP.

Miejscowe zagrożenia
8 grudnia w Błogich Rządowych (gm. Mniszków) jeden zastęp PSP i jeden OSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego oraz usuwały jego skutki.
9 grudnia w Psarach (gm. Sławno), w nocy, w bardzo gęstej mgle doszło do kolizji dwóch samochodów ciężarowych. Miejsce zdarzenia zabezpieczały i usuwały jego skutki jeden zastęp PSP i trzy OSP.
12 grudnia:* w Sitowej (gm. Opoczno) z powodu śliskiej nawierzchni fiat uno wpadł do rowu. W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora oraz uprzątnięciu jezdni * w tym samym czasie również w Sitowej doszło do podobnego zdarzenia. Tym razem do rowu wpadł samochód ciężarowy. Nikt nie ucierpiał. W usuwaniu skutków zdarzenia brały udział dwa zastępy z PSP i OSP.
14 grudnia w Januszewicach (gm. Opoczno) jeden zastęp PSP pomagał otworzyć drzwi wejściowe do pomieszczenia. Obecna w nim starsza osoba przewróciła się i potrzebowała pomocy.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 51 (910) z dnia 19 Grudnia 2014r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »