tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedam pszenżyto, tel. 500 176 ...
czytaj dalej »

Kupię działkę budowlaną w Opocznie - ...
czytaj dalej »

UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 

Miejscowe zagrożenia:
4 sierpnia: * w Sielcu (gm. Opoczno) dwa zastępy z PSP i OSP usuwały powalone na drogę drzewo, które zerwało linię energetyczną * w Pilichowicach (gm. Żarnów) zastęp OSP usuwał gniazdo os z poddasza budynku mieszkalnego * w Paradyżu na ul. Kwiatowej, jeden zastęp OSP usuwał gniazdo os z budynku gospodarczego * w Opocznie, ul. Kopernika, dwa zastępy z PSP i OSP usuwały powalone na boisko sportowe drzewo * w Opocznie, ul. Kopernika, dwa zastępy z PSP i OSP usuwały powalone na parking drzewo * w Stużnie (gm. Opoczno) dwa zastępy OSP i jeden zastęp PSP mocowały zerwane z budynku mieszkalnego pokrycie dachowe.
5 sierpnia w Wygnanowie (gm. Opoczno) zastępy PSP i OSP usuwały uszkodzone elementy konstrukcji dachu oraz zakładały plandeki na budynku świetlicy wiejskiej.
6 sierpnia: * w Sławnie na ul. Szkolnej, zastępy PSP i OSP poszukiwały zaginionej na akwenie wodnym osoby, która mimo szybkiej akcji ratunkowej zmarła * w Różannie (gm. Opoczno) dwa zastępy PSP zabezpieczały miejsce zdarzenia oraz usuwały skutki kolizji dwóch samochodów osobowych.
7 sierpnia: * w Zameczku (gm. Opoczno) dwa zastępy OSP i jeden zastęp PSP usuwały skutki kolizji drogowej * w Mroczkowie Gościnnym (gm. Opoczno) zastęp OSP usuwał gniazdo szerszeni z budynku mieszkalnego * w Ostrowie (gm. Opoczno) dwa zastępy PSP i jeden zastęp OSP usuwały skutki wypadku drogowego.
8 sierpnia: * w Opocznie, ul. Graniczna, jeden zastęp PSP i dwa zastępy OSP wypompowywały wodę z piwnic kościoła * w Mroczkowie Gościnnym (gm. Opoczno) zastęp OSP usuwał gniazdo szerszeni znad wejścia do budynku mieszkalnego.
9 sierpnia: * w Wójcinie (gm. Paradyż) zastęp OSP usuwał gniazdo szerszeni z drzewa przy budynku mieszkalnym * w Drzewicy, ul. Sikorskiego, zastępy PSP i OSP usuwały skutki wypadku drogowego oraz udzielały pierwszej pomocy medycznej osobom poszkodowanym * w Ogonowicach (gm. Opoczno) zastęp OSP usuwał gniazdo os z poddasza budynku mieszkalnego.
10 sierpnia: * w Bukowcu Opoczyńskim (gm. Opoczno) zastęp PSP usuwał skutki kolizji drogowej * w Ogonowicach (gm. Opoczno) zastęp PSP usuwał gniazdo os z poddasza budynku mieszkalnego * w Opocznie, na ul. Staromiejskiej dwa zastępy PSP usuwały skutki wypadku drogowego, w którym ranna została jedna osoba.
11 sierpnia: * w Mniszkowie, na ul. Grabowej jeden zastęp usuwał gniazdo szerszeni z budki lęgowej dla ptaków * w Opocznie na ul. Targowej, dwa zastępy PSP wypompowywały wodę z zalanych pomieszczeń magazynowych * w Drzewicy na ul. Braci Kobylańskich, jeden zastęp OSP wypompowywał wodę z zalanych piwnic * strażacy wypompowywali wodę z zalanych piwnic: w Różannie (gm. Opoczno) jeden zastęp OSP; w Parczowie (gm. Białaczów) jeden zastęp OSP; w Opocznie, ul Dąbrówki, jeden zastęp OSP; w Miedzniej Murowanej i Miedznej Drewnianej (gm. Żarnów) jeden zastęp OSP; w Opocznie, ul. Nowa, jeden zastęp OSP; w Brzustowcu (gm. Drzewica) dwa zastępy OSP; w Ziębowie (gm. Opoczno) jeden zastęp OSP; w Dzielnej (gm. Opoczno) jeden zastęp OSP; w Wąglanach (gm. Białaczów) trzy zastępy OSP; w Jelni (gm. Drzewica) jeden zastęp OSP.
12 sierpnia: * w Opocznie, na ul. 17 Stycznia jeden zastęp PSP usuwał skutki kolizji drogowej * strażacy wypompowywali wodę z zalanych piwnic: w Wąglanach (gm. Białaczów) jeden zastęp OSP; w Jelni (gm. Drzewica) jeden zastęp OSP; w Drzewicy, ul. Zdrojowa, jeden zastęp OSP.
13 sierpnia: * w Opocznie, na ul. Partyzantów, jeden zastęp PSP usuwał gniazdo os ze ściany budynku mieszkalnego * w Wąglanach (gm. Białaczów) jeden zastęp OSP usuwał gniazdo os z budynku gospodarczego * w Opocznie, ul. Matejki, dwa zastępy PSP usuwały gniazdo os z poddasza budynku mieszkalnego * w Paradyżu, ul. Polna, jeden zastęp OSP usuwał gniazdo os z poddasza budynku mieszkalnego * w Opocznie na ul. Józefa Puchały, jeden zastęp OSP wypompowywał wodę z budynku mieszkalnego.
14 sierpnia: * w Opocznie, na ul. Zakątnej jeden zastęp PSP i jeden zastęp OSP wypompowywały wodę z zalanej hali produkcyjnej * strażacy wypompowywali wodę z zalanych piwnic oraz posesji: w Brzustowcu (gm. Drzewica) jeden zastęp OSP; w Wąglanach (gm. Białaczów) jeden zastęp OSP; w Krasiku (gm. Paradyż) jeden zastęp OSP; w Mniszkowie i Olimpiowie (gm. Mniszków) trzy zastępy OSP; w Wąglanach (gm. Białaczów) jeden zastęp OSP; w Brzustowcu (gm. Drzewica) dwa zastępy OSP; w Alfonsowie (gm. Paradyż) jeden zastęp OSP; w Wąglanach (gm. Białaczów) jeden zastęp OSP; w Opocznie, ul. Skłodowskiej?Curie jeden zastęp PSP; w Wąglanach (gm. Białaczów) jeden zastęp OSP; w Sławnie, ul. Chachulskiego, jeden zastęp OSP * w Wielkiej Woli (gm. Paradyż) jeden zastęp OSP usuwał z jezdni plamę substancji ropopochodnej oraz usuwał skutki kolizji drogowej * w Klewie (gm. Żarnów) jeden zastęp OSP usuwał gniazdo szerszeni z budynku mieszkalnego.
15 sierpnia: w Żarnowie, ul. Opoczyńska, jeden zastęp OSP wypompowywał wodę z zalanych pomieszczeń piwnic.
16 sierpnia: * w Prucheńsku Dużym (gm. Mniszków) jeden zastęp OSP usuwał gniazdo szerszeni z budynku gospodarczego * w Wąglanach (gm. Białaczów) jeden zastęp OSP wypompowywał wodę z zanieczyszczonej studni * w Paradyżu, ul. Konecka, jeden zastęp OSP usuwał gniazdo szerszeni z budynku gospodarczego.
17 sierpnia: w Kamieniu (gm. Sławno) jeden zastęp PSP i dwa zastępy OSP zabezpieczały miejsce zdarzenia oraz usuwały skutki po kolizji drogowej.

Pożary:
4 sierpnia: w Parczówku (gm. Białaczów) jeden zastęp PSP oraz sześć zastępów OSP gasiły stodołę oraz rozbierały spaloną, po wyładowaniu atmosferycznym, konstrukcję.
6 sierpnia w Żarnowie, na ul. Źródlanej zastęp OSP gasił siano na łące.
11 sierpnia: w Joaniowie (gm. Paradyż) jeden zastęp OSP gasił poszycie leśne o powierzchni 2 arów.
13 sierpnia: w Prymusowej Woli (gm. Sławno) jeden zastęp PSP i siedem zastępów OSP zabezpieczały miejsce zdarzenia, gasiły pożar stodoły oraz rozbierały spaloną po wyładowaniu atmosferycznym konstrukcję.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 34 (893) z dnia 22 Sierpnia 2014r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »