tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 

Miejscowe zagrożenia
5 maja w Brzustowcu (gm. Drzewica) sześć zastępów OSP i dwa PSP pomagały policji w poszukiwaniu zaginionego 18-letniego mężczyzny, który został odnaleziony w lesie ok. 2 km od domu.
6 maja w Radzicach Dużych (gm. Drzewica) jeden zastęp OSP usuwał z budynku gospodarczego gniazdo os.
7 maja: * w Miedznie Drewnianej (gm. Białaczów) jeden zastęp OSP usuwał nadłamane konary drzewa nad budynkiem mieszkalnym * w Opocznie, ul. Błonie jeden zastęp PSP pomagał przy uwolnieniu łabędzia, który nie mógł wydostać się z ogródków działkowych. Strażacy po złapaniu i konsultacji z powiatowym lekarzem weterynarii przewieźli ptaka nad zalew w Opoczynie.
10 maja w Opocznie na ul. Armii Ludowej strażacy z jednego zastępu PSP pomagali przy uwolnieniu, zaplątanej w żyłkę pod dachem budynku mieszkalnego, jaskółki.

Pożary
6 maja w Prucheńsku Dużym (gm. Mniszków) dwa zastępy PSP i trzy OSP gasiły pożar stodoły i pomogły w rozbiórce więźby dachowej.
7 maja w Ruszenicach (gm. Żarnów) jeden zastęp OSP gasił trawy na pow. około 20 arów.
8 maja w Opocznie na ul. Wąskiej dwa zastępy PSP gasiły budkę ogłoszeń na placu targowym.
9 maja w Paradyżu przy ul. Koneckiej cztery zastępy PSP i cztery OSP gasiły stodołę wraz ze znajdującymi się w niej płodami rolnymi a następnie strażacy pomogli w rozbiórce więźby dachowej.
11 maja: * w Skroninie (gm. Białaczów) jeden zastęp PSP oraz trzy OSP gasiły stertę słomy na polu w pobliżu lasu * w Poświętnym przy ul. Szkolnej dwa zastępy PSP i dwa OSP usuwały zadymienie w ośrodku konferencyjno?wypoczynkowym. Strażacy ewakuowali pracowników i gości, rozebrali część blaszanego dachu, zlokalizowali miejsce pożaru i ugasili go.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 20 (879) z dnia 16 Maja 2014r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »