tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

PRACA SEZONOWA ZBIÓR BORÓWKI RZECZYCA TEL. 661 ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 


Miejscowe zagrożenia:
5 marca w Opocznie na rondzie Jana Wojtana jeden zastęp PSP zabezpieczał miejsce zdarzenia drogowego i usuwał jego skutki.
7 marca: * w Opocznie na ulicy Kopernika dwa zastępy PSP pomagały policji w otwarciu drzwi od mieszkania, w którym znajdowało się 4?letnie dziecko * w Kunicach (gm. Sławno) dwa zastępy OSP usuwały nadłamany konar drzewa nad budynkiem szkoły podstawowej.

Pożary:
3 marca w Kunicach (gm. Sławno) jeden zastęp PSP gasił trawy na powierzchni około 2 arów.
4 marca: * w Mroczkowie Gościnnym (gmina Opoczno) strażacy gasili koparkę. Pożar wybuchł prawdopodobnie na skutek przegrzania instalacji elektrycznej * w Szadkowicach (gm. Sławno) strażacy gasili drewnianą szopę, która jednak uległa całkowitemu zpaleniu a wraz z nią około 3 m3 trocin oraz około 0,5 m3 drewna opałowego * w Drzewicy na ul. Kolejowej jeden zastęp OSP gasił trawy na pow. około 5 arów.
7 marca: * w Opocznie na ul. Wałowej jeden zastęp PSP gasił trawy na pow. około 0,2 ha * w Żarnowie na ulicy Cichej jeden zastęp PSP gasił trzciny i trawy na pow. około 0,2 ha.
8 marca w Żarnowie na ulicy Koneckiej jeden zastęp OSP gasił trawe na pow. około 0,15 ha.
9 marca: * w Opocznie na ulicy Świerkowej jeden zastęp PSP gasił trzcinę i trawy na powierzchni 0,5 ha * w Gawronach (gm. Sławno) dwa zastępy OSP gasiły trawy na pow. około 0,2 ha * w Wólce Karwickiej (gm. Opoczno) cztery zastępy OSP gasiły trawy na pow. około 4 ha * w Świeciechowie (gm. Mniszków) jeden zastęp PSP i trzy OSP gasiły około 4 ha traw i 3 arów poszycia młodnika * w Opocznie na ulicy Powstańców Wielkopolskich jeden zastęp PSP gasił trawy na pow. około 3 arów * w Sobieniu (gm. Białaczów) cztery zastępy OSP gasiły trawy na pow. około 5 arów * w Miedznej Murowanej (gm. Żarnów) jeden zastęp PSP gasił suchą trzcinę i trawy na pow. około 30 arów.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 11 (870) z dnia 14 Marca 2014r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »