tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Zatrudnię do grodzeń upraw leśnych. Mroczków ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Kultura

 „Pinokio” w podróży

 

W piątek, 3 grudnia czterdziestu wychowanków świetlicy środowiskowej „Pinokio” uczestniczyło w wycieczce do Warszawy. Głównym celem ich wyprawy było zwiedzanie siedziby Telewizji Polskiej przy ul. Woronicza. Turyści mieli niepowtarzalną okazję obejrzeć wiele miejsc znanych tylko z ekranu telewizora, jak np. studio sportowe, w którym każdy mógł stanąć za kamerą. Obejrzeli także studio nagrań programu „,Jaka to melodia” i porannego programu „Pytanie na śniadanie”. Wizyta w telewizji to także okazja, by spotkać wiele gwiazd znanych ze szklanego ekranu.
Wycieczka była bardzo udana, pełna wrażeń i ciekawych doświadczeń. Dzieci wróciły zadowolone, radosne i bogatsze w wiedzę na temat kulisów pracy w telewizji. Kto wie, może w przyszłości ktoś z uczestników wycieczki zostanie reżyserem, operatorem lub dziennikarzem? Opiekunowie zaplanowali także zwiedzanie Starego Miasta i Pałacu Kultury. Po wielu wrażeniach dla duszy, zaplanowano coś dla ciała. Organizatorzy zaprosili dzieciaki do MacDonalda, gdzie każdy uczestnik otrzymał zestaw obiadowy.
Kolejną atrakcyjną wyprawę zorganizowano w poniedziałek, 6 grudnia. Pięćdziesięcioro dzieci na zaproszenie Zarządu Okręgowego PKPS w Łodzi pojechało na spotkanie z mikołajem do Manufaktury. Wycieczkowicze odwiedzili kino, gdzie obejrzeli komedię „Zemsta futrzaków”, wprowadzającą wszystkich w doskonałe nastroje. Po filmie dzieciaki udały się na spotkanie z mikołajem, który obdarował je paczkami.
Opiekunowie wycieczek podkreślają, że obie wyprawy odbyły się dzięki pomocy sponsorów, na których wychowankowie placówki zawsze mogą liczyć. Za naszym pośrednictwem dziękują im pracownicy placówki wspólnie z wychowankami.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 50 (701) z dnia 17 Grudnia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »