tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Kupię działkę budowlaną w Opocznie - ...
czytaj dalej »

ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 „Żeromski” na podium w rejonie

 
Mistrzostwa rejonu w piłce siatkowej dziewcząt i chłopcówDziewczęta zajęły trzecie miejsce


Jak pisaliśmy w poprzednim numerze Tygodnika Opoczyńskiego, mistrzami powiatu w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych zostali uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i to oni 21 oraz 22 marca reprezentowali nasz powiat w mistrzostwach rejonowych, które rozegrano w Tomaszowie Mazowieckim.
Dziewczęta swoje mecze rozgrywały w LO nr I w Tomaszowie. Do zawodów zgłosiły się cztery drużyny z LO nr 1 w Tomaszowie, LO w Brzezinach, ZSP w Koluszkach oraz opoczyńskigo ZSO. Grano systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów, do 25 punktów.
Pomimo dobrej postawy nasze siatkarki zajęły trzecie miejsce w zawodach, przegrywając z Tomaszowem 0:2 i Koluszkami 1:2 (mecz wygrany przegrały na własne życzenie) i wygrywając z Brzezinami 2:0. Należy podkreślić, że tego dnia były w słabszej dyspozycji i miały pecha. Skład drużyny dziewcząt ZSO: Agnieszka Cabaj, Karolina Czerska (kapitan), Iga Oszczęda, Marta Szpoton, Angelika Kmiecik, Katarzyna Staroń, Jolanta Szczerkowska, Marta Telus, Sylwia Wudzińska, Katarzyna Paduszyńska, Justyna Chałubińska oraz Iga Rajska. Opiekunka Izabela Jaciubek.

Klasyfikacja końcowa:
1. LO I w Tomaszowie Mazowieckim – 6 pkt
2. LO w Koluszkach – 4 pkt
3. ZSO w Opocznie – 3 pkt
4. ZSP w Brzezinach – 0 pkt
Chłopcy rozegrali swoje mecze w hali ZSP nr 1 w Tomaszowie. Podobnie jak u dziewcząt zgłoszono cztery zespoły reprezentujące Tomaszów Mazowiecki, Koluszki, Brzeziny i Opoczno. System rozgrywek był taki sam jak dzień wcześniej.
Chłopcy rozegrali bardzo dobre zawody, ulegając jedynie gospodarzom mistrzostw. Pomimo przegranej 0:2 pierwszy set to bardzo dobra gra jednej i drugiej drużyny, jednak w końcówce lepsi okazali się siatkarze z Tomaszowa. W drugim secie mnożące się błędy ekipy „Żeroma” spowodowały zdecydowane zwycięstwo Tomaszowa.
W pozostałych meczach nasza drużyna pokazała jednak fajną i co najważniejsze skuteczną siatkówkę, wygrywając w stosunku 2:0 zarówno z Koluszkami jak również Brzezinami. Pozwoliło to zająć zespołowi z Opoczna drugie miejsce w zawodach.
Skład drużyny „Żeromskiego”: Michał Jóźwik, Marcin Murawski, Dariusz Natkański, Robert Tomasik, Mateusz Gregorczyk, Adam Jamorek, Maciej Poddębniak, Krzysztof Brola, Mateusz Garus, Marcin Dorożko, Marcin Skibiński. Opiekun Dariusz Lewandowski.

Klasyfikacja końcowa:
1. ZSP nr 1 w Tomaszowie – 6 pkt
2. ZSO w Opocznie – 4 pkt
3. ZSP w Koluszkach – 2 pkt
4. ZSP w Brzezinach – 0 pkt


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 12 (715) z dnia 25 Marca 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »