tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Układanie kostki brukowej, szybko i tanio. ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Opoczno

 Żegnaj zimo!

 
W czwartek, 21 marca, przedszkolaki z ?czwórki? postanowiły raz na zawsze rozprawić się z zimą i powitać wiosnę. Mimo że pogoda i aura za oknem sprzyjały raczej lepieniu bałwana niż topieniu marzanny, to dzieciaki stawiły czoła wyzwaniu. Na dodatek w bardzo pomysłowy sposób, bowiem zimowa panna nie zginęła w wodnej otchłani, a została pochłonięta przez inny żywioł, ogień


Przedszkolaki starszych grup, niosąc słomianą kukłę symbolizującą koniec zimy, wraz z opiekunkami, udały się na plac znajdujący się na terenie przedszkola i tam dokonały pożegnania mroźnej pory roku. Dzieciaki z najmłodszej grupy, z racji tego, że zbuntowana zima ani na chwilę nie chciała odpuścić, obserwowały wyczyny starszych kolegów przez okna placówki. Przedszkolaki rozstawały się z zimą w radosnych nastrojach, śpiewając piosenki i wymachując kolorowymi bibułkami, którymi następnie przyozdobiły wiosenny gaik.
Gdy marzanna stanęła w płomieniach, wśród dzieci słychać było okrzyki zachwytu i radości. ? Zima już nam się znudziła. Mamy nadzieję, że wiosna szybko do nas przyjdzie i znów będziemy mogły bawić się na podwórku ? mówiły przedszkolaki.


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 13 (820) z dnia 29 Marca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »