Zwycięstwa sztafet Samorządowego LO

We wtorek, 6 listopada na Krytej Pływalni ?Opoczyńska fala? rozegrano sztafetowe zawody pływackie w ramach Liecealiady 2012/2013. Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłoców wygrały reprezentacje ZSS nr 1

Zwycięskie sztefety Samorządowowego Liceum Ogólnokształcącego

O mistrzostwo powiatu rywalizowały dziewczęta z ZSS nr 1, ZSP nr 1 i ZSO, natomiast w grupie chłopców reprezentowane były cztery szkoły ? ZSS nr 1, ZSO, ZSP nr 1 oraz ZSP w Drzewicy. Zawody sędziowali Cezary Kądziela i Daniel Jakubczyk.
W gronie dziewcząt zwyciężyła sztafeta Samorządowego LO przy ZSS nr 1, która uzyskała czas 6,48,10. Drugie miejsce wywalczyły dziewczęta z ?Żeromskiego? z rezultatem 7,03,91. Trzecią lokatę zajęła sztafeta ?ekonomika? (czas 10,18,32).
Zwycięska reprezentacja SLO występowała w składzie: Anna Lachowska, Monika Popowska, Ilona Szczegielniak, Aleksandra Lachowska, Natalia Karasińska, Agata Gołąb, Agnieszka Machula, Weronika Kotusiewicz, Jolanta Staśkiewicz, Izabella Kowalczyk, Patrycja Sulgostowska, Joanna Kowalczyk, Magdalena Kałużyńska. Opiekunka Halina Sosnowska.
W kategorii chłopców również bezkonkurencyjna okazała się drużyna ZSS nr 1, uzyskując rezultat 5,10,84. Drugie miejsce wywalczyli pływacy z ZSO (czas 6,10,07) natomiast trzecie sztafeta ZSP nr 1 (czas 6,29,50). Drużyna z Drzewicy nie ukończyła zawodów z powodu kontuzji zawodnika.
Skład mistrzowskiej sztafety SLO: Bartosz Skalik, Tomasz Krogulec, Hubert Lizis, Mikołaj Kowalczyk, Bartosz Kowalczyk, Karol Rudzki, Rafał Piekarski, Michał Juszczyk, Przemysław Kupis, Jerzy Szmitka, Artur Róg, Wojciech Bugzel. Opiekun Artur Wojtal.
Najlepsi otrzymali puchary starosty. Po dwie najlepsze sztafety wystartują 16 listopada w zawodach rejonowych w Tomaszowie Mazowieckim. Za naszych trzymamy kciuki.