Znicz Domaszno na czele

VIII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Drzewicy

Mecz LKS Jelnia ? Znicz Domaszno

W niedzielę na boisku w Świerczynie rozegrano mecze i rundy turnieju o puchar burmistrza Drzewicy drużyn nie zrzeszonych. Do tegorocznej rywalizacji przystapiły tylko cztery zespoły.
Wyniki pierwszych spotkań

Zjednoczeni Strzyżów i Werówka ? Kawaleria Krzczonów 3?3 (2:0)

(bramki dla Werówki zdobył Kamil Barul, dla Kawaleri strzelili: Damian Sim, Bartosz Kowalski i Mateusz Sobolewski).
Zespół Zjednoczonych wystąpił w składzie: Mateusz Błotnicki, Jarosław Jurek, Robert Mazur, Adrian Grzybek, Tomasz Sendejewicz, Tomasz Bogatek, Piotr Chałbiński, Kamil Barul, Krystian Gałecki, Marek Pomykała, Michał Kruk. Na zmiany wchodzili: Marcin Maicki i Mikołaj Kornata.
Kawaleria zagrała w składzie: Tomasz Kowalski, Marcin Tępiński, Dawid Wiktorowicz, Piotr Stępień, Karol Sobolewski, Damian Sim, Bartosz Kowalski, Marcin Sobolewski, Sebastian Chrobak, Artur Kowalczyk, Mateusz Sobolewski. Na zmiany wchodzili: Grzegorz Witoń, Mateusz Tępiński, Łukasz Tępiński, Kamil Sarwa.

LKS Jelnia ? Znicz Domaszno 1:4 (0:3)

Bramkę dla LKS Jelnia zdobył Albert Białek, dla Znicza strzelili: Marcin Wawrzyńczak, Paweł Kaniewski, Arkadiusz Czech i Adam Trzeźwiński.
LKS Jelnia wystąpił w składzie: Mateusz Stachurski, Edward Białek, Adrian Wolski, Łukasz Wroński, Artur Klata, Michał Więckowski, Karol Siedlecki, Karol Skorupa, Leszek Nowak, Mariusz Nowak, Damian Białek. Na zmiany wchodzili: Albert Piecyk, Damian Piecyk, Dariusz Krakowski, Łukasz Klimek.
Znicz Domaszno wystąpił w składzie: Piotr Bubiec, Marcin Wawrzyńczak, Marcin Jaworski, Paweł Kaniewski, Krystian Kolasa, Bartosz Bies, Marek Klimek, Łukasz Kolasa, Adam Trzeźwiński, Sylwester Gapy, Arkadiusz Czech. Na zmiany wchodzili: Karol Tomczyk, Andrzej Nowak, Piotr Borowiecki, Damian Brzeziński.
Zespół Znicza już w 8 minucie spotkania zdobył gola po celnym uderzeniu głową Marcina Wawrzyńczaka. Po kolejnych 10 minutach drugiego gola dla znicza strzelił Paweł Kaniewski. Piłkarze Znicza swoją przewagę nad młodym zespołem LKS Jelni udokumentowali trzecim golem w 28 minucie spotkania. Po przerwie w 54 minucie gola dla LKS zdobył Albert Białek. Piłkarze Znicza mimo wyraźnych oznak braków kondycyjnych w 85 minucie strzelili swoją czwartą bramkę i zasłużenie wygrali to spotkanie.

* * *
W poniedziałek otrzymaliśmy od organizatora komunikat. W związku z tym że w drużynie Kawalerii grał nieuprawniony zawodnik, organizator weryfikuje wynik na 3:0 dla drużyny Zjednoczeni Strzyżów i Werówka i jednocześnie zerując dorobek strzelecki wszystkich zdobywców bramek w tym meczu.