Za nami czwarta kolejka

Halowa Liga Piłki Nożnej ?Żeromski 2012?

Trwa wspaniała seria meczów bez porażki drużyny klasy IIIB/D. Po czterech kolejkach nadal jest niepokonana. Blisko wygranej z liderami była klasa IID/E1, która zagrała wspaniały, jednak zabrakło jej szczęścia. To drugoklasiści prowadzili przez dłuższy czas 1:0. Błąd bramkarza w drugiej połowie spowodował na początku utratę bramki, co doprowadziło do remisu 1:1. W ostatniej minucie szczęście uśmiechnęło się do klasy IIIB/D, która ostatecznie wygrała 2:1. Ten mecz mógł sporo zmienić w ogólnej klasyfikacji, lecz czołówka nadal trzyma się mocno.
Coraz lepiej zaczyna sobie radzić wicemistrz z ubiegłego roku, zespół klasy IIIE, który wysoko wygrał kolejny mecz 4:0. Także drużyna klasy IIC (wygrała 6:1) i ekipa klasy I A1/A2 (zanotowała zwycięstwo 4:0) są dobrze dysponowane. Zatem piąta kolejka będzie bardzo ciekawa, ponieważ spotkają się drużyny z czoła tabeli. Kl. IIC zagra z kl. IID/E1, która straciła drugie miejsce, oraz kl. III E z kl. IA1/A2.