Wreszcie komplet punktów

Klasa okręgowa

Kibice naszych zespołów wreszcie doczekali się kompletu punktów. KS Poświętne na własnym boisku pokonał wyżej notowanego Skalnika Sulejów. Mecz rozpoczął się szczęśliwie dla gospodarzy, już w 7 minucie po zamieszaniu pod własną bramką goście strzelili gola samobójczego. Wynik podwyższył Łukasz Spinek, jednak Skalnik zdobył gola kontaktowego. Rezultat spotkania ustalił w 76 minucie Łukasz Rak i Poświętne wygrało 3:1.
Komplet punktów i to w meczu wyjazdowym zdobyli piłkarze Gerlacha. Ich rywalem był zdegradowany już do klasy A Relax Czerniewice. Zdobyte trzy punkty nie dają jednak pewności, że Gerlach utrzyma się w okręgówce.
Bliżej utrzymania są piłkarze z Poświętnego, którzy zgromadzili o 6 punktów więcej niż drzewiczanie. Podopieczni Tomasza Wiktorowicza mają jeszcze cień szansy, ale rywale też walczą do końca i nawet wygrane w ostatnich meczach mogą nie wystarczyć. Szkoda byłoby licznej grupy kibiców z Drzewicy, którzy musieliby oglądać zmagania słabych zespołów z klasy A.