Woy coraz niżej

IV liga

W niedzielę Woy grał u siebie z Kolejarzem Łódź. Fani drużyny z Bukowca liczyli na kolejne ważne punkty w walce o utrzymanie się w IV lidze. Tymczasem goście już w 10 minucie objęli prowadzenie, dwadzieścia minut później skontrowali gospodarzy i było 0:2.
Po przerwie zespół Woya próbował walczyć, ale to łodzianie znowu doczekali się goli. Po dwóch kontrach zdobyli dwie bramki i odnieśli bardzo wysokie zwycięstwo.
Ciekawie zapowiadał się pojedynek lidera Ceramiki z zespołem WKS-u Wieluń. W składzie opocznian zabrakło superstrzelca Grzegorza Piechny, który musiał pauzować za kartki. Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowo. W drugiej odsłonie „Cera” strzeliła upragnioną bramkę. W 75 minucie meczu gola na wagę trzech punktów zdobył Ireneusz Komar.
Pechowo dla KS-u Paradyż zakończył się wyjazd do Skierniewic. Jeszcze w 93 minucie paradyżanie wygrywali 1:0. Gola dającego gospodarzom remis stracili jednak minutę później.