Udana inauguracja

IV liga

W inauguracyjnej kolejce rundy wiosennej zarówno KS Paradyż jak i Woy odniosły zdecydowane zwycięstwa na własnych boiskach.
W sobotę, 19 marca kibice zebrani na paradyskim stadionie obejrzeli dobry mecz w wykonaniu podopiecznych Marka Dziuby. Bardzo udanie wszedł do zespołu Konrad Trzęsiara, który w 72 minucie strzelił pierwszego gola dla swojej nowej drużyny. W rundzie jesiennej ten zawodnik uzyskał 7 goli dla Boruty Zgierz. Drugą bramkę dla Paradyża zdobył z rzutu karnego Daniel Jabłecki w ostatniej minucie spotkania.
W niedzielę ostre strzelanie urządzili sobie piłkarze Woya Bukowiec. Już w pierwszej minucie Sebastian Jura pokonał bramkarza rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego. Po 25 minutach gry Woy prowadził już 2:0 a na listę strzelców wpisał się najlepszy snajper drużyny Marcin Mirecki. Była to jego 13 bramka w sezonie. Tuż po zmianie stron wynik podwyższył na 3:0 Jacek Pieprzyk. Kiedy kibice opuszczali stadion rezultat spotkania na 4:0 ustalił Marcin Marecki.
Po tej kolejce oba nasze zespoły utrzymały pozycje w ścisłej czołówce tabeli mają duże szanse na awans. Do III ligi awansują dwa najlepsze zespoły rozgrywek.

Wyniki
KS Paradyż – Boruta Zgierz 2:0 (0:0)
Bramki zdobyli Konrad Trzęsiara, Daniel Jabłecki.
KS Paradyż wystąpił w składzie: Marcin Banasiak, Tomasz Majsak, Łukasz Sołtys, Wojciech Majewski, Daniel Jabłecki, Wojciech Pęczek (61 Kamil Ruś), Bartosz Melerowicz (85 Damian Telus), Szymon Błachowicz (82 Jarosław Baran), Witold Sowała, Mariusz Koćmin (46 Konrad Trzęsiara). Trener Marek Dziuba.
Woy – ŁKS II Łódź 4:0 (2:0)
Bramki zdobyli: Marcin Mirecki 2, Łukasz Pierzyński, Sebastian Jura.
Woy zagrał w składzie: Kamil Jędrzejowski, Michał Bańczyk, Bartłomiej Idzikowski, Rafał Różycki, Stanisław Starus, Sebastian Jura (83 Damian Nowicki), Łukasz Pierzyński (80 Łukasz Matuśkiewicz), Krzysztof Ciszewski (40 Mariusz Rachubiński, Jacek Pieprzyk (83 Łukasz Błotnicki), Krzysztof Wierzba, Marcin Marecki. Trener Ryszard Pomykała.

18. UKS SMS II 18 11 13:36
W 19. kolejce nasze zespoły rozegrają mecze na wyjeździe. Woy zagra w Działoszynie a KS Paradyż w Konstantynowie.

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 12 (715) z dnia 25 Marca 2011r.