Piłka nożna
W najbliższą sobotę i niedzielę zostaną rozegrane mecze inauguracyjne sezonu 2011/2012 piotrkowskiej klasy A. W grupie I występować będzie osiem drużyn z naszego powiatu: Atom Januszewice, Ceramika Opoczno, Gerlach Drzewica, Leśnik Sitowa, LKS Białaczów, LKS Mniszków, LKS Radzice i Sparta Ostrów.
Terminarz rundy jesiennej
(mecze drużyn z powiatu opoczyńskiego)
Kolejka 1.
20 sierpnia, godz. 17.00
Ceramika ? Białaczów, Leśnik ? Sparta
21 sierpnia, godz. 16.00
Atom ? Kawaleria Tomaszów Maz.
21 sierpnia, godz. 17.00
Gerlach ? Mniszków, Relax Czerniewice ? Radzice
Kolejka 2.
27 sierpnia, godz. 16.00
Polonia Rokiciny ? Sparta, Kawaleria ? Gerlach
28 sierpnia, godz. 11.00
Tęcza Janków ? Atom
28 sierpnia, godz. 16.00
Radzice ? Ceramika, Mniszków ? Relax
28 sierpnia, godz. 17.00
Białaczów ? Leśnik
Kolejka 3.
3 września, godz. 16.00
Leśnik ? Radzice
3 września, godz. 17.00
Ceramika ? Mniszków
4 września, godz. 16.00
Atom ? Polonia Rokiciny, Gerlach ? Tęcza
4 września, godz. 17.00
Sparta ? Białaczów
Kolejka 4.
10 września, godz. 16.00
Polonia ? Białaczów, Radzice ? Sparta, Kawaleria ? Ceramika
11 września, godz. 16.00
Mniszków ? Leśnik, Atom ? Gerlach
Kolejka 5.
17 września, godz. 16.00
Ceramika ? Tęcza, Leśnik ? Kawaleria
18 września, godz. 16.00
Gerlach ? Polonia, Relax ? Atom, Sparta ? Mniszków
18 września, godz. 16.30
Białaczów ? Radzice
Kolejka 6.
24 września, godz. 16.00
Polonia ? Radzice
25 września, godz. 11.00
Kawaleria ? Sparta, Tęcza ? Leśnik
25 września, godz. 16.00
Mniszków ? Białaczów, Atom ? Ceramika, Gerlach ? Relax
Kolejka 7.
1 października, godz. 15.00
Leśnik ? Atom
1 października, godz. 15.30
Ceramika ? Gerlach
2 października, godz. 15.00
Sparta ? Tęcza
2 października, godz. 16.00
Białaczów ? Kawaleria, Radzice ? Mniszków
Kolejka 8.
8 października, godz. 16.00
Polonia ? Mniszków, Kawaleria ? Radzice
9 października, godz. 11.00
Tęcza ? Białaczów
9 października, godz. 14.00
Gerlach ? Leśnik
9 października, godz. 15.00
Atom ? Sparta, Relax ? Ceramika
Kolejka 9.
15 października, godz. 15.00
Leśnik ? Relax
15 października, godz. 15.30
Ceramika ? Polonia
16 października, godz. 14.00
Radzice ? Tęcza
16 października, godz. 15.00
Sparta ? Gerlach, Białaczów ? Atom, Mniszków ? Kawaleria
Kolejka 10.
22 października, godz. 15.00
Ceramika ? Leśnik
23 października, godz. 11.00
Tęcza ? Mniszków
23 października, godz. 14.00
Gerlach ? Białaczów
23 października, godz. 15.00
Relax ? Sparta, Atom ? Radzice
Kolejka 11.
29 października, godz. 15.00
Leśnik ? Rokiciny
30 października, godz. 13.00
Radzice ? Gerlach
30 października, godz. 14.00
Sparta ? Ceramika, Białaczów ? Relax, Mniszków ? Atom
|