Silny Zawisza

IV liga

Spotkanie na szczycie ? Zawisza Rzgów kontra KS Paradyż ? rozpoczęło się pechowo dla naszego zespołu. Już w 5 minucie w groźnie wyglądającym starciu kontuzji barku doznał stoper Krzysztof Łukasik, który został odwieziony karetką do szpitala. Arbiter przerwał mecz na kilkanaście minut z powodu braku opieki medycznej.
Pierwsza połowa należała do paradyżan. Po 45 minutach prowadzili 2:1. Gola z rzutu karnego strzelił Mariusz Koćmin. Padła też bramka samobójcza. Niestety, po przerwie piłkarze Zawiszy zdobyli dwa gole i zainkasowali komplet punktów, umacniając się na pozycji lidera.
Po meczu piłkarze wraz z kierownictwem drużyny odwiedzili Krzyśka w szpitalu w Pabianicach. Na szczęście jego kontuzja okazała się mniej groźna niż wyglądało to na boisku.

Wyniki 5. kolejki
Zawisza Rzgów ? KS Paradyż 3:2 (1:2)
Dla Paradyża bramkę zdobył Mariusz Koćmin, jeden gol padł ze strzału samobójczego.
KS Paradyż zagrał w składzie: Kamil Jędrzejewski, Tomasz Majsak, Damian Telus, Krzysztof Łukasik (5 Bartłomiej Gambka), Wojciech Majewski, Jakub Kos, Przemysław Bińkowski, Albert Kalinowski (80 Arkadiusz Lenart), Łukasz Berc, Michał Bańczyk, Łukasz Grzybek (75 Sebastian Jura), Mariusz Koćmin. Trener Zbigniew Podsiębierski.

Pozostałe wyniki
Zawisza Pajęczno ? PGE GKS II Bełchatów 1:0 (1:0)
Mechanik Radomsko ? Orzeł Nieborów 3:1 (3:1)
Polonia Piotrków ? Włókniarz Zelów 0:0
Warta Działoszyn ? Pilica Przedbórz 2:0 (0:0)
Astoria Szczerców ? Piast Błaszki 0:0
Włókniarz Moszczenica ? Widok Skierniewice 1:0 (0:0)

18. Widok Skierniewice 5 0 2:15

W środę, 3 września KS Paradyż na własnym boisku podejmował Polonię Piotrków (wynik za tydzień), a w niedzielę, 7 września zagra na wyjeździe z Włókniarzem Moszczenica.

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 36 (895) z dnia 5 Września 2014r.