Punkty bez gry

IV liga

Komplet punktów bez gry dopisujemy Ceramice Opoczno, która jest bliska awansu. Opocznianie mają do rozegrania jeszcze jedno zaległe spotkanie z Zawiszą Rzgów. Jeżeli wygrają wyjdą na prowadzenie w tabeli.
O sporą niespodziankę postarali się piłkarze KS–u Paradyż, którzy po zaciętym meczu pokonali w Konstantynowie tamtejszego Włókniarza – jednego z pretendentów do awansu do III ligi. Spotkanie od początku ułożyło się po myśli paradyżan. Już w 3 minucie po strzale Roberta Spychały objęli prowadzenie. W 9 minucie drugiego gola dla Paradyża zdobył Sebastian Natkański. Kolejne minuty to przewaga gospodarzy, którzy doprowadzają do wyrównania, a następnie wychodzą na prowadzenie. W 77 minucie gola wyrównującego zdobył Kamil Ruś. Minutę później bramkę dającą KS–owi prowadzenie uzyskał najskuteczniejszy strzelec drużyny Mariusz Koćmin. Gospodarze próbowali odrobiać straty, ale zespół Tomasza Fiszera nie dał wydrzeć sobie zwycięstwa.
Woy Bukowiec Opoczyński podejmował na swoim boisku zespół SMS–u z Łodzi. Mecz nie należał do najciekawszych i zakończył się bezbramkowym remisem.
Wyniki
Włókniarz Konstantynów – KS Paradyż 3:4 (1:2)
Bramki dla Paradyża zdobyli: Robert Spychała, Sebastian Natkański, Kamil Ruś, Mariusz Koćmin.
KS Paradyż zagrał w składzie: Piotr Turek, Tomasz Majsak, Łukasz Sołtys, Michał Czarczyński (14’ Dawid Dawidziak), Szymon Waga, Maciej Kiljańczyk (90’ Bartosz Malerowicz), Sebastian Natkański, Wojciech Pęczek, Kamil Ruś, Robert Spychała, Mariusz Koćmin. Trener Tomasz Fiszer.
Woy – UKS SMS II Łódź 0:0
Woy wystąpił w składzie: Łukasz Kata, Stanisław Starus, Bartłomiej Idzikowski, Adrian Jaciubek, Daniel Gąska, Łukasz Pierzyński, Łukasz Matyskiewicz, (85’ Michał Bańczyk), Piotr Polak (55’ Łukasz Błotnicki), Krzysztof Ciszewski, Dawid Wojciechowski (75’ Damian Nowicki), Sebastian Jura. Trener Tadeusz Białeta.
Ceramika Opoczno – Pogoń Łask–Kolumna 3:0 walkower, goście wycofali się z rozgrywek

1. Pilica Przedbórz 28 57 48:31
2. Ceramika Opoczno 27 56 52:24
3. Widzew II 28 54 66:28
4. Włókniarz K. 28 52 60:43
5. Zawisza Pajęczno 28 52 46:30
6. Unia Skierniewice 28 51 61:29
7. Zjednoczeni 28 50 49:28
8. Zawisza Rzgów 27 47 45:36