Przegrana inauguracja

IV liga

Beniaminek IV ligi, Piast Błaszki zaskoczył zespół z Paradyża. Już w 5 minucie spotkania napastnik gospodarzy pokonał Kamila Jędrzejewskiego. Kapitan Paradyża, Mariusz Koćmin w 15 minucie doprowadził do wyrównania, ale gospodarze przeważali. Po wznowieniu gry, po przerwie gospodarze zdobyli drugiego gola. Po czterech minutach zdobyli kolejnego i prowadzili już 3:1. W 82 minucie spotkania drugiego gola dla Paradyża zdobył Damian Telus. Do ostatniego gwizdka arbitra wynik nie uległ zmianie i podopieczni Zbigniewa Podsiębierskiego schodzili z boiska pokonani. Gospodarze świętowali pierwsze zwycięstwo w IV lidze.