Kolejka bez punktów

Klasa okręgowa

Gerlach traci gola w meczu z LKS-em Mierzyn

Przedświąteczna kolejka nie przyniosła naszym zespołom zdobyczy punktowych. Wszystkie drużyny przegrały swoje spotkania. Jedyną w tej kolejce bramkę zdobył Piotr Dąbrowski dla Gerlacha.
Drużyna z Drzewicy przespała pierwszą połowę meczu z Mierzynem, po której przegrywała 0:2. Na domiar złego jeszcze przed przerwą czerwoną kartkę za faul taktyczny otrzymał grający trener Tomasz Wiktorowicz. W drugiej odsłonie grający w osłabieniu Gerlach zaprezentował się zdecydowanie lepiej. Gospodarze cały czas atakowali, strzelili kontaktową bramkę i mieli szanse na kolejne. Niestety brakowało skuteczności. Za to goście wykorzystali jedną z niewielu kontr i nie dali sobie wydrzeć zwycięstwa. Z przebiegu spotkania Gerlach zasłużył na punkty, jednak w piłce liczy się to, co wpadnie do siatki.
A już w najbliższą niedzielę dojdzie do arcyważnego pojedynku derbowego. Na boisku w Studziannie KS Poświętne zagra z Gerlachem Drzewica.