Grają już wszystkie ligi

Opoczyńska Liga Halowej Piłki Nożnej im. Jana Zakrzewskiego 2013/2014

Rozgrywki OLHPN sezonu 2013/2014 idą już pełną parą. W niedzielę, 1 grudnia odbyła się kolejka inauguracyjna I ligi. Piłkarze dwóch pozostałych lig rozegrali mecze drugiej kolejki.
W I lidze najbardziej emocjonujący przebieg miało spotkanie pomiędzy drużyną TOP a Nauczycielami. Po trzech minutach gry TOP prowadził 1:0. W 12 minucie Nauczyciele wyrównali, a po przerwie wyszli na prowadzenie po strzale Daniela Jakubczyka. Sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. TOP szybko wyrównał i zdobył trzeciego gola. W 25 minucie spotkania Michał Bańczyk podwyższył wynik na 4:2 i wydawało się, że już nic nie odbierze zwycięstwa faworytom. Ale Nauczyciele grali do końca. Dwie minuty przed zakończeniem meczu sędzia dopatrzył się faulu bramkarza TOP?u w polu karnym. Golkiper został ukarany żółtą kartką, a drużyna rzutem karnym, który na gola zamienił Witold Cieluch. Grający w osłabieniu TOP nie zdołał się obronić przed atakami Nauczycieli i na 15 sekund przed końcową syreną Artur Wojtal zdobył wyrównującego gola. Dramatyczny mecz zakończył się podziałem punktów.
Pozostałe spotkania I ligi nie były już tak emocjonujące. Zwycięstwa odniosły drużyny Jesionów, Zespołu Szkół Prywatnych, Stan?Budu i Inter Opoki.
W II lidze najciekawsze było spotkanie lidera po pierwszej kolejce, Kają Opoczno z Hol?Transem, który przegrał na inaugurację. Zespół Kai z Grzegorzem Piechną w składzie tym razem musiał uznać wyższość rywala.
W III lidze przewodzą trzy zespoły z kompletem punktów.

I LIGA

Wyniki
TOP ? Nauczyciele 4:4
Bramki dla drużyny TOP zdobyli: Michał Bańczyk 2, Marcin Koćmin i Robert Knap, dla Nauczycieli gole uzyskali: Daniel Jakubczyk, Paweł Wiktorowicz, Witold Cieluch, Artur Wojtal.
Jesiony ? Strażak 3:1
Bramki dla Jesionów zdobyli: Mariusz Moskwa, Damian Sapieja, Norbert Krzyżanowski, dla Strażaka gola zdobył Mirosław Witoń.
ZSPryw. ? Tebar Opoka 2:0
Bramki zdobył Wiktor Sadzikowski.
Stan?Bud Sitowa ? Chaba Szacunek Drzewica 3:0
Bramki zdobyli: Grzegorz Kupis, Paweł Kowalczyk, Sebastian Jura.
Agrobar Sitowa ? Interm Opoka 0:2
Bramki zdobyli Albert Kalinowski i Konrad Rożenek.

Kaja Opoczno ? Hol?Trans Team 2:6
Bramki dla Kai zdobył Grzegorz Piecha, dla Hol?Transu gole strzelili: Łukasz Biskup 3, Bartłomiej Rek, Artur Grzywacz, Dominik Filipczak.
Sobawiny ? Atom Paradyż 4:1
Bramki dla Sobawin zdobyli: Damian Bańczyk 2, Bartek Wujek, Karol Wiktorowicz.
LUKS Mroczków ? Skaut Atom Januszewice 2:3
Bramki dla Mroczkowa zdobyli: Dariusz Cieślikiewicz i Piotr Sitkowski dla Atomu gole zdobyli: Damian Pęczek, Błażej Zając, Paweł Rek.
Antoniówka ? FC Karcerów 3:4
Bramki dla Antoniówki zdobyli: Arkadiusz Lenart, Dariusz Jarosiński, Mariusz Stańczyk, dla Karcerowa gole strzelili: Jakub Lasota 2, Łukasz Podgórski, Bartosz Rutkowski.

LKS Korona ? Krzczonów 1:6
Bramkę dla Korony zdobył Michał Sołtys, dla Krzczonowa gole zdobyli: Bartosz Kowalski 4 Piotr Stępień, Kamil Barul po 1.
Plumber Olimpia ? Elektrotest 3:2
Bramki dla Olimpi zdobyli: Wojciech Pęczek, Paweł Łabędziewski, Witold Pecyna, dla Elektrotestu bramki zdobyli Arkadiusz Baziński i Piotr Zieliński.
Bukowiec ? LKS Radzice 3:2
Bramki dla Bukowca zdobyli Daniel Dziubałtowski 2, Łukasz Białas, dla Radzic gole strzelili Michał Kopytowski, Michał Pawlak.
Wójcin ? Atom II Januszewice 1:6
Bramkę dla Wójcina zdobył Artur Wach, dla Atomu gole zdobyli: Damian Kowalski 3, Sebastian Białas, Cezary Szczegielniak.
LKS Mroczków ? Syrenka Zakościele 2:2
Bramki dla Mroczkowa zdobyli Adam Dąbrowski, Karol Cieślik, dla Syrenki gole zdobyli Bogdan Pilich i Konrad Kucharczyk.
LKS Sitowa ? LKS Modrzewianka 1:5
Bramkę dla Sitowej zdobył Jakub Ksyta, dla Modrzewianki bramki strzelili: Kamil Wojtarek 3, Jarosław Benesiewicz, Paweł Bielas.

11.55 Modrzewianka ? LKS Korona

Mecze I i II ligi rozgrywane są w hali ZSS nr 3, natomiast III?ligowa rywalizacja odbywa się w hali ZSO.