Gol w 94. minucie

IV liga

Sobotnie spotkanie z Wartą Działoszyn rozpoczęło się szczęśliwie dla Paradyża. Już w 2 minucie gola na 1:0 zdobył Łukasz Berc. Pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem gospodarzy.

Po zmianie stron padły cztery gole. W 61 minucie goście doprowadzili do wyrównania, zdobywając bramkę ze stałego fragmentu gry. Dziesięć minut później Tomasz Majsak ponownie dał gospodarzom prowadzenie. Niestety, KS Paradyż nie utrzymał korzystnego wyniku. Ba, nie zdobył nawet punktu.
W 85 minucie pomocnik Warty pokonał Jacka Łukasika i był remis. Kiedy piłkarze i kibice czekali na zakończenie spotkania, wprowadzony na boisko pomocnik gości Michał Nowacki strzelił gola, który dał Warcie zwycięstwo 3:2. Bramkę zdobył w czwartej minucie doliczonego czasu gry.
Wyniki 8. kolejki

KS Paradyż ? Warta Działoszyn 2:3 (1:0)
Bramki dla Paradyża zdobyli Łukasz Berc i Tomasz Majsak.
KS Paradyż zagrał w składzie: Kamil Jędrzejewski (46 Jacek Łukasik), Tomasz Majsak, Damian Telus, Bartłomiej Gambka, Wojciech Majewski, Jakub Kos, Przemysław Bińkowski (77 Sebastian Jura), Albert Kalinowski, Łukasz Berc, Michał Bańczyk, Łukasz Grzybek, Mariusz Koćmin. Trener Zbigniew Podsiębierski.

Pozostałe mecze
Astoria Szczerców ? Ner Poddębice 1:2 (1:0)
Pilica Przedbórz ? PGE GKS II Bełchatów 1:2 (1:1)
Włókniarz Zelów ? Mechanik Radomsko 2:3 (1:2)
LKS Rosanów ? Włókniarz Moszczenica 1:1 (0:0)
Widok Skierniewice ? Zawisza Pajęczno 0:0
Piast Błaszki ? Polonia Piotrków 1:3 (0:2)

Terminarz
W środę, 17 września po południu KS Paradyż grał na wyjeździe z Mechanikiem Radomsko. Wynik podamy za tydzień.
W sobotę, 20 września spotka się z Zawiszą Pajęczno. Początek meczu na stadionie w Wielkiej Woli o godz. 16.00.

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 38 (897) z dnia 19 Września 2014r.