Gerlach powstrzymał lidera

Klasa okręgowa

Łukasz Oracz przypieczętował zwycięstwo Gerlacha

Działacze i piłkarze Gerlacha obawiali się spotkania z liderem ? Omegą II Kleszczów. Okazało się jednak, że rezerwy Omegi są do ogrania.
Po pierwszej połowie gry Gerlach prowadził dwiema bramkami po celnych strzałach Bartka Matyi z rzutu karnego w 3 minucie i Pawła Wrzoska w 10 minucie. W końcówce meczu na 3:0 podwyższył Łukasz Oracz, a dwa gole gości w ostatnich minutach na niewiele im się zdały. Wygrana Gerlacha w pełni zasłużona.
Drużyna KS Poświętne wysoko pokonała na własnym boisku LKS Lubochnia. Przykrą niespodziankę sprawili swoim kibicom piłkarze LKS Mniszków, którzy przegrali z ostatnią drużyną w tabeli. Woy Bukowiec nie sprostał silnej drużynie Polonii Piotrków. Młodzi piłkarze Ceramiki Opoczno zdecydowanie wygrali spotkanie w Kamieńsku.
W najbliższej kolejce dojdzie do dwóch spotkań derbowych naszego powiatu. Ceramika podejmie KS Poświętne, a LKS Mniszków zagra u siebie z Gerlachem. Woy powalczy o punkty ze Świtem Kamieńsk.

Wyniki 7. kolejki

Polonia Piotrków Trybunalski ? Woy Bukowiec Opoczyński 3:0 (3:0)
Woy zagrał w składzie: Bartosz Kowalczyk, Karol Wiktorowicz, Stanisław Starus, Szymon Rafalski, Marcin Górecki, Grzegorz Kupis, Paweł Bernaś, Paweł Rek, Sebastian Jura, Maciej Błaszczyk, Mateusz Kośka. Na zmiany wchodzili Adrian Tomasik, Mateusz Goska. Trener Marek Urbański.

KS Poświętne ? LKS Lubochnia 5:2 (2:2)
Bramki dla Poświetnego zdobyli: Krzysztof Łazowski, Marcin Kędziora, Krzysztof Nowak 2, Damian Kwaśniak.
Poświętne wystąpiło w składzie: Maciej Lenarcik, Marcin Kędziora, Krzysztof Kałuźny, Tomasz Barański, Damian Kwaśniak, Michał Pisarski, Marcin Szporak, Tomasz Golewski, Krzysztof Łazowski, Krzysztof Nowak, Tomasz Szymański. Na zmiany wchodzili: Damian Dębowski, Paweł Śmigiel, Damian Bartos. Trener Mariusz Kościsty.

Gerlach Drzewica ? Omega II Kleszczów 3:2 (2:0)
Bramki dla Gerlacha zdobyli: Bartłomiej Matyja (karny), Paweł Wrzosek, Łukasz Oracz. Gerlach zagrał w składzie: Łukasz Tąder, Łukasz Oracz, Paweł Wrzosek, Bartek Matyja, Tomasz Wiktorowicz, Radosław Kaczmarek, Dawid Wujek, Norbert Szczepanik, Jakub Gulej, Wojciech Ruta, Damian Nowicki. Na zmianę wszedł Mariusz Wrzosek. Trener Tomasz Wiktorowicz.

Grabka Grabica ? LKS Mniszków 2:1 (2:1)
Bramkę dla Mniszkowa zdobył Rafał Gusta.
Mniszkowianie zagrali w składzie: Tomasz Głąbała, Michał Wach, Mariusz Wach, Daniel Jakubczyk, Kamil Szkatulski, Mateusz Kunka, Artur Grzywacz, Kamil Ruś, Marcin Koćmin, Rafał Gusta, Bartłomiej Wojciechowski. Na zmiany wchodzili Artur Skoneczny, Mateusz Pietrzyk. Trener Paweł Biegała.

Świt Kamieńsk ? Ceramika Opoczno 1:3 (1:2)
Bramki dla Ceramiki zdobyli: Cezary Szczegielniak, Bartłomiej Gambka, Adrian Stępień.