Franczak z Kaczmarczykiem najlepsi

Grand Prix Opoczno 2010

W sobotę, 28 sierpnia na boisku przy Miejskim Domu Kultury został rozegrany drugi finałowy turniej siatkówki plażowej w ramach Grand Prix Opoczno 2010.
W turnieju wystartowało osiem par reprezentujących Opoczno i Drzewicę. Rywalizacja toczyła się systemem brazylijskim.
Zwycięzcami turnieju została para Hubert Franczak – Rafał Kaczmarczyk, która w meczu finałowym pokonała drużynbę Wojciech Łyżwa – Dawid Piekarski 21:18. Trzecie miejsce wywalczyła para Marcin Żach – Karol Żarski pokonując parę Robert Kądziela – Paweł Kądziela 21:19.
Kolejne miejsca zajęli: 5. Cezary Kądziela z Tomaszem Kołodziejczykiem, 6. Łukasz Pokrzywka z Adamem Jabłońskim, 7. Paweł Pokrzywka z Mariuszem Kowalczykiem, 8. Adrian Pyzia z Rafałem Skoczylasem.

Klsyfikacja końcowa Grand Prix
1. Hubert Franczak – Rafał Kaczmarczyk (Opoczno)
2. Robert Kądziela – Paweł Kądziela (Opoczno)
3. Wojciech Łyżwa – Dawid Piekarski (Opoczno)
4. Marcin Żach – Karol Żarski (Drzewica)
5. Łukasz Pokrzywka – Adam Jabłoński
6. Adrian Pyzia – Rafał Skoczylas
7. Cezary Kądziela – Tomasz Kołodziejczyk
8. Paweł Pokrzywka – Mariusz Kowalczyk.
Najlepsze drużyny otrzymały dyplomy i puchary, które wręczył burmistrz Jan Wieruszewski. Sponsorzy przekazali zespołom nagrody rzeczowe.
Zawody sędziowali: Marek Czarnecki, Radosław Sijer, Adrian Czarnecki, Krzysztof Mirecki. Organizatorami Grand Prix były: Urząd Miejski i TKKF Opoczno.

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 35 (686) z dnia 3 Września 2010r.