Kultura

Awans i podium

Krzysztof Kołodziejczyk i Aleksandra Piekarz, tancerze Studia Tańca TICO zajęli trzecie miejsce na ogólnopolskich zawodach tanecznych w Kłobucku.
Krzyś i Ola, rywalizujący w klasie C par 12?, 13?letnich, stanęli na najniższym stopniu podium w tańcach standardowych. Nieco gorzej reprezentanci Opoczna spisali się w stylu latynoamerykańskim, w którym duet TICO awansował do ścisłego finału z najlepszym wynikiem, by ostatecznie ukończyć zawody na szóstej pozycji.
W przeciągu ostatnich dwóch tygodni jest to już drugie pudło Krzysztofa i Oli, którzy walczą o zdobycia klasy tanecznej B. Tymczasem na turnieju w Kłobucku awans do klasy C w obydwu stylach tanecznych uzyskali Maciej Kołodziejczyk i Marta Dukat, którzy ukończyli zawody na szóstym miejscu w finale klasy D par 12?, 13?letnich. Zanosi się zatem na braterską rywalizację na tanecznym parkiecie, bowiem pary będą rywalizować ze sobą w klasie C, przynajmniej do końca roku kalendarzowego.

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 45 (748) z dnia 11 Listopada 2011r.